Možnosti platby

Ako môžem zaplatiť?

Pri nákupe tovaru na www.vinoteka.palatinus.sk môžete platiť viacerými spôsobmi. Stačí si len vybrať:

Pri nákupe tovaru na vinoteka.palatinus.sk môžete platiť viacerými spôsobmi. Stačí si len vybrať:

Bankovým prevodom vopred na náš účet na základe predfaktúry. V takom prípade je tovar expedovaný až po úspešnom pripísaní prostriedkov na náš účet.

Dobierka prostredníctvom kuriéra  

Hotovosťou a kreditnou kartou. – pri osobnom odbere tovaru v našej predajni je možná platba v hotovosti a kreditnou kartou. V každej zásielke je priložená faktúra – daňový doklad, ktorá zároveň slúži ako záručný list.

Nákup vína cez osobný odber

Tovar si môžete prevziať osobne vo vínotéke Palatínus. Pri osobnom odbere sú k dispozícii tieto možnosti platby:

   Hotovosť – pri osobnom odbere tovaru v našej predajni je možná platba v hotovosti.

    Platba kartou – pri osobnom odbere tovaru v našej predajni je možná platba platobnou kartou. Aktuálne prijímame platobné karty VISA, VISA Electron, Maestro, MasterCard

    Dodací list je pribalený v zásielke s tovarom alebo odovzdaný pri osobnom prevzatí tovaru. Daňový doklad (faktúra) je zasielaná v elektronickej podobe na vašu e-mailovú adresu. Ak doklad chýba alebo nebola doručená faktúra v elektronickej podobe, prosíme informuje nás čo najskôr formou e-mailu: vinoteka@palatinus.sk

Všetky ceny sú uvedené vrátane DPH podľa platnej legislatívy.

Doprava tovaru

     Zásielky doručujeme do 2-3 pracovných dní. Predajňa Palatinus Vinotéka je OTVORENÁ počas týždňa od 9:00 do 17:00, v sobotu od 9:00 do 12:00.

    Zásielky s voľbou dopravy doručujeme štandardne do 48-72 hodín, počas pracovných dní.

Štandardné možnosti platby a dopravy

Tovar je zákazníkovi štandardne doručený podľa jeho výberu jednou z nasledujúcich foriem:

Odberné miesta

Môžete si zvoliť dodanie na vyše 1500 odberných miest na Slovensku. Služba je zabezpečená cez Zásielkovňou.

Hodnota objednávky vrátane DPHCena za dopravu vrátane DPH
Objednávky do 49,99 €3,90 €
Objednávky nad 50,00 € do 99,99 €2,50 €
Objednávky nad 100€0.00 €

Kuriér

Hodnota objednávky vrátane DPH   Cena za dopravu vrátane DPH

Hodnota objednávky vrátane DPHCena za dopravu vrátane DPH
Objednávky do 49,99 €5,90 €
Objednávky nad 50,00 € do 99,99 €4,50 €
Objednávky nad 100€0.00 €

Zásielky sú dodané obvykle v priebehu 48-72 hodín od podania objednávky a v pracovných dňoch. Upozorňujeme, že kuriérska služba má pevný časový harmonogram, preto nevie garantovať dodanie tovaru vo vami určenú konkrétnu hodinu. V prípade, že máte špecifické podmienky k času a miestu dodania, alebo sa nebudete v čase dodania nachádzať na uvedenej adrese, je potrebné dohodnúť sa priamo s kuriérom, ktorý tovar doručuje.

Tovar je pri preprave bezpečne zabalený a prelepený páskou. Pri preberaní tovaru vždy skontrolujte nepoškodenosť obalu i samotného tovaru. V prípade poškodenia spíšte s pracovníkom kuriérskej služby protokol o škode a ak to uznáte za vhodné, tovar nepreberajte.

Tovar doručujeme na územie Slovenska.

Služba je zabezpečená cez Zásielkovňou.

Osobný odber

    Osobný odber vo vínotéke Palatínus na Palatínovej ul. 36 v Komárne. Pri osobnom odbere, samozrejme, neplatíte žiadne poštovné, bez ohľadu na spôsob platby. Zaplatiť môžete v hotovosti, platobnou kartou alebo aj formou nami vydaných darčekových poukážok. Otváracie hodiny si môžete pozrieť v sekcii Predajne .

    Vinotéka Palatinus je otvorená a osobný odber je možný – štandardne je zavreté len v nedeľu a počas sviatkov. Tovar si môžete objednať na eshope a osobne vyzdvihnúť. Rešpektujeme všetky aktuálne nariadenia a hygienické opatrenia.